PiesLin – szkolenie dla przewodników z psami

PiesLin – szkolenie dla przewodników z psami

Szkolenie przeznaczone jest głównie dla przewodników psów pracujących, ale zapraszamy każdego kto chce rozwinąć siebie, swojego psa, oraz relację ze swoim psem. Nie jest wymagane, żadne wcześniejsze doświadczenie ani przeszkolenie w technikach linowych. Elementem szkolenia są podstawy samodzielnej asekuracji z wykorzystaniem technik linowych w miejscach niebezpiecznych oraz podstawy poruszania się z pomocą technik linowych. Należy zatem nastawić się na dużo działań praktycznych.

Dla psów ratowniczych część ćwiczeń kończy się prostą lokalizacją, której poziom dostosowujemy indywidualnie. Również dla psów tropiących lub robiących pracę węchową przygotowujemy wraz z przewodnikiem adekwatne zadanie na koniec założenia linowego. Podczas ćwiczeń niezbędne będzie opanowane posłuszeństwo psa, w tym wykonywanie poleceń wejścia i zejścia z przeszkód.

Uczestnicy mają do dyspozycji ponad dwadzieścia uprzęży różnych producentów i szansę na dobranie najodpowiedniejszego modelu dla swojego psa. Ponadto mogą poprzymierzać i oswajać psy z goglami i ochronnikami słuchu.

Parametry szkolenia

Czas trwania
2 dni

Liczebność grupy
12 osób

Cena
1150 PLN osoba z jednym psem, 1450 PLN osoba z dwoma psami, 450 PLN obserwator

Miejsce szkolenia

Centrum szkoleniowe WYSOKOSCIOWKA.org
Ul. Kosmatki 12
03-982 Warszawa

Terminy szkoleń i wydarzeń